
Dag 4: Utrecht-Parijs
04 februari 2019
Dag 4: 42km; Namur - Dinant
Vader en zoon fietsen in een week van Utrecht naar Parijs. Dag 3 eindigde in Namen. Dit is dag 4 en deze dag begon ook met lichte regen, maar het klaarde snel op. België heeft zogenaamde Ravel-fietspaden, deze bestaan uit voormalige spoorlijnen en jaagpaden. Onze route blijkt bijna volledig hierover te gaan, gelukkig maar want in de rest van België lijken ze vergeten te hebben om fietspaden aan te leggen.
In Dinant was het wel eventjes genoeg voor een dag. Het stadje is onder meer bekend van de saxofoons, ontwerper Adolphe Sax is hier geboren. We vonden een prachtige kamer om te rusten, met uitzicht op de rivier (Les voisins de Mr Sax).
De komende 300km zou in 3 dagen af te leggen moeten zijn, maar dan moeten we er wel echt voor gaan. Zouden we dat halen?
Wordt vervolgd...
Door: Andre Ruitenbeek
Ook interessant








