20190708_AccellPremiere_SamenOpKoers_0138

Laat je fiets shinen met stijlvolle en functionele accessoires

Stap stijlvol op de fiets door mooie bijpassende accessoires te combineren met je fiets. We merken dat veel mensen al heel snel voor zwart kiezen, want dat is veilig. Dat heeft natuurlijk te maken met je smaak maar het is juist ook leuk om je fiets te laten shinen met stijlvolle accessoires die ook nog eens functioneel zijn. Natuurlijk kun je voor zwart kiezen maar kleed je fiets dan aan met bijvoorbeeld een andere kleur tas of een helm. Wij geven wat voorbeelden. Natuurlijk heeft iedereen een andere smaak en gebruikt andere accessoires tijdens het fietsen. Dit zijn slechts voorbeelden die je op ideeën kunnen brengen.

 

Kleur

Sparta heeft onlangs de D-burst serie geintroduceerd. Een speed-pedelec waarbij een zwarte Cratoni Smartride helm perfect past. De helm is erg innovatief door de ingebouwde remverlichting en richtingaanwijzer. Om er dan ook voor te zorgen dat jij je handen aan het stuur kan houden tijdens de rit, is de helm voorzien van richtingaanwijzers welke te bedienen zijn via een controller op het stuur van je speed pedelec. Wij zeggen veiligheid voorop!

 

 

 

 

Toch zwart?

Ga je toch liever voor all black? Kies dan bijvoorbeeld voor een matzwarte transportfiets. Combineer zo’n matzwarte e-bike met een waterdichte fietstas van XLC bijvoorbeeld. Deze lijn van XLC biedt optimale bescherming in weer en wind. De tassen zijn voorzien van reflectoren en hebben voldoende ruimte om alles mee te nemen. Verkrijgbaar in verschillende hippe kleuren, mocht je toch voor kleur gaan. Monteer er een SP connect houder op, waarbij je je telefoon kunt gebruikt om te navigeren. Zo voorkom je een boete terwijl je telefoon als GPS dient. 

 

 

 

 

 

 

Dezelfde kleuren

Een fiets met accessoires in dezelfde tinten kan natuurlijk ook een optie zijn. Zo houd je het geheel rustig. Als voorbeeld hebben wij hier een grijze fiets gekozen met een grijze fietstas. Natuurlijk kun je ook denken aan een grijze bidon.  

 

 

 

 

 

Kortom, er is genoeg te combineren in stijl om het fietsen nog aangenamer te maken. Wat is jouw favoriete accessoire op de fiets?

 

Door: Sevilay Bakkal

 

 

Ook interessant

Sigma Header

Nieuw! Sigma ROX 2.0, 4.0 & 11.1

lees meer
Header_Sram_Rival_AXS

Dit is Sram Rival AXS!

lees meer
SI pro team

Flite Boost Pro Team Kit Carbonio Superflow: Het prozadel waar iedere wielerliefhebber naar verlangt

lees meer
campagnolo-new-shamal-carbon-db-wheelset-(10)

Gravelbanden; waar moet je op letten?

lees meer
_DSC0578

Meer vrouwen op de fiets

lees meer
chimp header

Zo zorg je voor een goed gevulde motor op de fiets

lees meer
DSCF1863-min2

Fabian Cancellara ambassadeur voor Selle Italia

lees meer
tires-2328021

Prinses op de erwt of evolutie van je rijstijl?

lees meer
ZIPP_BSS_Header (003)

Maak kennis met de nieuwe collectie van Zipp

lees meer